Національний центр електронного урядування
Новини е-урядування

Советник Президента инициирует создания веб-портала для помощи пострадавшим на Востоке 18.09.2014 Советник Президента инициирует создания веб-портала для помощи пострадавшим на Востоке
Советник Президента Богомолец заявляет о намерениях создать единый веб-портал с информацией о семьях погибших в зоне АТО и на Майдане, сообщают «Українські новини».  

джерело:  http://proit.com.ua

Реєстрацію на Перший «ECO-Hackathon» відкрито! 18.09.2014 Реєстрацію на Перший «ECO-Hackathon» відкрито!
11-12 жовтня 2014 року у Вас є реальна можливість за допомогою IT-розробки зробити Україну та світ значно чистіше та краще!Міжнародний благодійний фонд Гарних справ запрошує соціально активну молодь, програмістів, розробників, стартаперів об’єднатись в коворкінгу міста Львова «Betaplace» на хакатоні IT-проектів екологічної тематики.

джерело:  http://www.civicua.org

"Питання розвитку цифрової культури українського соціуму". Аналітична записка 18.09.2014 "Питання розвитку цифрової культури українського соціуму". Аналітична записка
Показано вплив глобальної цифрової культури на інтелектуальне й гуманітарно-культурне поле та на розвиток соціуму в цілому. Окреслено ключові проблеми, що стоять на заваді повномасштабного впровадження в українське суспільство цифрових технологій та глобальних інформаційних магістралей, що дозволило б підвищити конкурентоспроможність культури, освіти, науки, економіки та виробництва в Україні. Подано рекомендації щодо розвитку цифрової культури українського соціуму.

джерело:  http://www.niss.gov.ua

«Картку киянина» зможе отримати кожен, хто живе і працює у столиці 17.09.2014 «Картку киянина» зможе отримати кожен, хто живе і працює у столиці
Невдовзі на обговорення депутатів Київради і громадськості буде поставлено питання щодо розширення переліку осіб, які можуть користуватись перевагами соціальної «Картки киянина». Таким чином, отримати її зможуть не лише зареєстровані мешканці столиці, а й громадяни, які тут мешкають і працюють.

джерело:  http://kievcity.gov.ua

В Киеве появилась онлайн-карта МАФов 17.09.2014 В Киеве появилась онлайн-карта МАФов
Департамент градостроительства и архитектуры Киевской городской администрации запустил Интернет-карту расположения малых архитектурных форм в столице.

джерело:  http://www.imena.ua

Громадськість провела оцінку відкритості влади у Полтавській області 16.09.2014 Громадськість провела оцінку відкритості влади у Полтавській області
Експерти ГО «Інститут Аналітики та Адвокації провели дослідження відкритості влади на території Полтавської області у роботі з законодавством України про інформацію.

джерело:  http://www.civicua.org

Об’єднання ЦНАПів для якісного надання адмінпослуг 16.09.2014 Об’єднання ЦНАПів для якісного надання адмінпослуг
Обговорення перспектив надання адмінпослуг через ЦНАПи відбулось в м. Прилуки Чернігівської області 12 вересня 2014 р. під час проведення чернігівською громадською організацією Центр «Доброчин» фокус-групи з посадовими особами Прилуцької міської ради, Прилуцької райдержадміністрації, представниками місцевих міграційної, реєстраційної служб та Держземагенства.

джерело:  http://www.civicua.org

Володимир Гройсман зустрівся з Президентом Естонії Тоомасом Гендріком Ільвесом 15.09.2014 Володимир Гройсман зустрівся з Президентом Естонії Тоомасом Гендріком Ільвесом
Віце-прем`єр-міністр Володимир Гройсман провів зустріч з Президентом Естонії Тоомасом Гендріком Ільвесом.

джерело:  http://www.minregion.gov.ua

Только владельцы биометрических паспортов смогут без виз ездить в ЕС, - Климкин 15.09.2014 Только владельцы биометрических паспортов смогут без виз ездить в ЕС, - Климкин
Министр иностранных дел Украины Павел Климкин заявил, что внедрение безвизового режима с Евросоюзом задерживается за необходимости реформ в этой сфере. Об этом сообщает Радио Свобода.

джерело:  http://itexpert.org.ua

Оновлено Координаційну раду з питань реалізації в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" 15.09.2014 Оновлено Координаційну раду з питань реалізації в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
10 вересня 2014 року на засіданні Уряду прийнято постанову №432 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2012 р. № 671», якою оновлено склад Координаційної ради Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд".

джерело:  http://kmu.gov.ua


Новости 1 - 10 из 1129
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | Конец Все


Яндекс.Метрика google catalog