Національний центр електронного урядування
Новини е-урядування

Національний центр електронного урядування взяв участь у круглому столі за допомогою новітніх сучасних технологій 13.04.2012 Національний центр електронного урядування взяв участь у круглому столі за допомогою новітніх сучасних технологій

10 квітня у Вінниці відбувся круглий стіл “Електронне врядування й електронна демократія в муніципальних утвореннях України”, присвячений створенню в місті муніципально-громадського центру “Е-врядування”.

джерело:  Національний центр електронного урядування

Керівний комітет міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» прийняв План дій України без зауважень 12.04.2012 Керівний комітет міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» прийняв План дій України без зауважень

Керівним комітетом міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» проаналізовано План дій України на відповідність встановленим стандартам ( орієнтація на конкретні дії та відображення основних принципів відкритого урядування - прозорість, участь громадськості, підзвітність, використання технологій, інноваційність) та прийнято без зауважень.
джерело:  www.dknii.gov.ua

Національний круглий стіл «Партнерство «Відкритий Уряд» 02.04.2012 Національний круглий стіл «Партнерство «Відкритий Уряд»

30 березня відбувся Національний круглий стіл з обговорення проекту Плану дій з реалізації міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» за участі Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова.

Національний центр електронного урядування – партнер у впровадженні міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» 29.03.2012 Національний центр електронного урядування – партнер у впровадженні міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

Робоча група з підготовки та впровадження Плану дій з реалізації Міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» під головуванням Володимира Петровича Семиноженка, Голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації, узгодила проект Плану дій . Розгляд та громадське обговорення проекту Плану дій відбудеться 30 березня в рамках Національного круглого столу. Інтернет-трансляція заходу відбудеться на сайті НЦЕУ.
джерело:  www.nc.gov.ua

Національний центр електронного урядування взяв участь у зустрічі із Послом Республіки Естонія в Україні Й.В. Лаурі Лепіком 28.03.2012 Національний центр електронного урядування взяв участь у зустрічі із Послом Республіки Естонія в Україні Й.В. Лаурі Лепіком

27 березня 2012 року відбулась зустріч Голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимира Семиноженка з Послом Республіки Естонія в Україні Й.В. Лаурі Лепіком.
джерело:  адміністрація сайту

Студентам обіцяють електронні студентські квитки
Міністерство освіти активно працює над розробкою електронних студентських квитків. Про це заявив міністр Дмитро Табачник. джерело:  http://vidomosti-ua.com/

Верховна Рада проголосувала за біометричні паспорти
джерело:  www.unian.net

До всіх РАЦСів достроково запроваджено попередній запис на прийом через Інтернет

Відповідно до Національного плану дій (п.219 розділу ХШ «Реформа системи публічного управління») стосовно впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», Державна реєстраційна служба України, з метою удосконалення послуг, мала запровадити до кінця 2013 року попередній електронний запис на прийом до вс і х відділів реєстрації актів цивільного стану.
джерело:  http://www.drsu.gov.ua/

Витяги з Держреєстру зможуть надавати нотаріуси

У Міністерстві юстиції України розроблено та подано на розгляд і погодження заінтересованим органам законопроект «Про внесення змін до деяких Законів України щодо надання інформації про державну реєстрацію прав та їх обтяжень з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно».
джерело:  http://www.minjust.gov.ua/


Новости 1121 - 1129 из 1129
Начало | Пред. | 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 | След. | Конец Все


Яндекс.Метрика google catalog