Національний центр електронного урядування
Новини е-урядування

В ЕС запретили некоторые привычные «трюки» электронной коммерции 27.08.2014 В ЕС запретили некоторые привычные «трюки» электронной коммерции
Некоторое время назад правозащитникам ЕС удалось добиться принятия закона о защите прав потребителей Consumer Rights Directive, действие которой недавно распространили и на Великобританию. Закон выводит за пределы правового поля некоторые грязные методы, которые использовались в электронной торговле раньше.

джерело:  http://itexpert.org.ua

Посольство Британії оголосило про початок реалізації програми "UK-UA: Підтримка реформ в Україні" 26.08.2014 Посольство Британії оголосило про початок реалізації програми "UK-UA: Підтримка реформ в Україні"
21 серпня 2014 року Посольство Великої Британії в Україні оголосило про початок реалізації програми «UK-UA: Підтримка реформ в Україні» на суму 4,3 мільйона фунтів стерлінгів, спрямованої на підтримку економічних реформ та забезпечення політичної стабільності в Україні. Ця програма розрахована на два роки (2014-2016 рр.).

джерело:  http://www.civicua.org

Домен .УКР отмечает первый день рождения 22.08.2014 Домен .УКР отмечает первый день рождения
Ровно год назад: 22 августа 2013года стартовала регистрация имен в кириллической зоне.УКР. Первым заработал сайт Президент.укр, за тем его примеру последовали сайты органов государственной власти и местного самоуправления. Возможность пользоваться доменом группы IDN открыла широкий доступ пользователям всех возрастных групп: имена сайтов, содержащие символы национального алфавита легко запоминаются и не требуют знаний дополнительных языков.

джерело:  http://itexpert.org.ua

У столиці презентовано Національний освітній проект «Розумна дитина» 22.08.2014 У столиці презентовано Національний освітній проект «Розумна дитина»
1 вересня 2014 року стартує пілотний проект «Розумна дитина» з апробації Національного продукту для освіти, розробленого спільними зусиллями представників Міністерства освіти і науки України, компаній Intel Україна, «Майкрософт Україна», «Навігатор», Prestigio Україна, мультимедійного видавництва «Розумники», Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, управління освіти Оболонського району та директорів СШ № 14 та ЗНЗ № 225.

джерело:  http://mon.gov.ua

Донецкие дети с 1 сентября будут учиться по Skype 22.08.2014 Донецкие дети с 1 сентября будут учиться по Skype
Начало полноценного учебного года в Донецке пока откладывется. Такое решение принял исполком горсовета 21 августа, сообщает сайт мэра Донецка.

джерело:  http://itexpert.org.ua

Про затвердження змін до Положення про інформаційно-телекомунікаційну систему "Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва" 21.08.2014 Про затвердження змін до Положення про інформаційно-телекомунікаційну систему "Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва"
Про затвердження змін до Положення про інформаційно-телекомунікаційну систему "Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва"

джерело:  http://kievcity.gov.ua

КМДА відкрила публічний доступ до документів 21.08.2014 КМДА відкрила публічний доступ до документів
За дорученням мера Києва, голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка документи, що надійшли до КМДА та створені в процесі діяльності, оприлюднюються в системі обліку публічної інформації та доступні для завантаження користувачами сайту.

джерело:  http://kievcity.gov.ua

Презентовано інтерактивну карту подій Президента України П.О.Порошенка 21.08.2014 Презентовано інтерактивну карту подій Президента України П.О.Порошенка
Презентовано інтерактивну карту подій Президента України П.О.Порошенка в соціальній мережі Facebook

джерело:  https://www.facebook.com

22 серпня засідання колегії МОН транслюватиметься наживо 21.08.2014 22 серпня засідання колегії МОН транслюватиметься наживо
22 серпня 2014 року у режимі відеоконференції з областями України відбудеться засідання колегії Міністерства освіти і науки.

джерело:  kmu.gov.ua

За результатами круглого столу з питань легалізації комп’ютерних програм 21.08.2014 За результатами круглого столу з питань легалізації комп’ютерних програм
19 серпня 2014 року в Державній службі інтелектуальної власності України (Державна служба) проведено круглий стіл з питань легалізації комп’ютерних програм, який було ініційовано Громадською радою при Державній службі.

джерело:  http://sips.gov.ua


Новости 61 - 70 из 1129
Начало | Пред. | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | След. | Конец Все


Яндекс.Метрика google catalog