Національний центр електронного урядування
Новини е-урядування

Круглий стіл “Впровадження електронних тендерів як спосіб подолання корупції у сфері державних закупівель” 19.08.2014 Круглий стіл “Впровадження електронних тендерів як спосіб подолання корупції у сфері державних закупівель”
19 серпня 2014 в 11:00 в Прес-центрі Інформаційного агентства «ЛІГАБізнесІнформ» (Київ, вул Шамрила, 23.) в рамках ініціативи “Закон для всіх” відбудеться круглий стіл «Впровадження електронних тендерів як спосіб подолання корупції у сфері державних закупівель: сучасний стан, перспективи , досвід грузинських реформ».

джерело:  http://etransformation.org.ua

100 міст – крок вперед! 18.08.2014 100 міст – крок вперед!
Моніторинг впровадження інструментів електронного урядування, як основи надання електронних адміністративних послуг.

Дослідження реалізоване коаліцією громадський організацій: ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», Асоціація міст України, Transparency International Україна, ВГО „Громадянська мережа «ОПОРА»“ за підтримки Представництва ПРООН в Україні та фінансової підтримки Європейського Союзу.

джерело:  http://www.e-gov.in.ua

Процедура подачі документів у модельному офісі надання адмінпослуг скоротилася до 10 хвилин, - Мін'юст 18.08.2014 Процедура подачі документів у модельному офісі надання адмінпослуг скоротилася до 10 хвилин, - Мін'юст
Завдяки запровадженню нової системи роботи центрів адмінпослуг, за якої громадянин може отримати консультацію спеціалістів і не заповнює самостійно жодних документів, вдалося майже повністю позбутися практики, коли клієнтам повертають документи через помилки під час заповнення паперів. Про це сьогодні повідомив Міністр юстиції Павло Петренко під час відвідин модельного офісу з надання адмінпослуг нового зразка, який вже два тижні працює у Києві.

джерело:  kmu.gov.ua

Киевские школы обязали отчитываться в интернете об использовании «родительских фондов» 15.08.2014 Киевские школы обязали отчитываться в интернете об использовании «родительских фондов»
Информация об использовании средств государственного бюджета и «родительских фондов» учебными заведениями должна быть размещена на сайтах школ. В КГГА заявили, что таким образом родители смогут отслеживать, как и на что тратятся государственные и их личные деньги, сообщает «Новое время».

джерело:  http://proit.com.ua

Парламентский комитет поддержал реформирование регуляторной политики в сфере IT 15.08.2014 Парламентский комитет поддержал реформирование регуляторной политики в сфере IT
Комитет Верховной Рады по вопросам информатизации и информационных технологий поддержал инициативы заместителя главы Администрации Президента Дмитрия Шимкива по реформированию регуляторной политики в сфере IT. Вчера была презентована концепция по дерегуляции ведения бизнеса в Украине, в том числе и в hi-tech секторе, а также представлена интернет-платформа Easy business, где будет возможность найти направления, по которым осуществляется реформирование, передает корреспондент «proIT».

джерело:  http://proit.com.ua

Як ввести електронне урядування в Україні - розкажуть на VI Міжнародному економічному форумі "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи" 15.08.2014 Як ввести електронне урядування в Україні - розкажуть на VI Міжнародному економічному форумі "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи"
Тема «Електронне керування для розумної країни» буде однією з основних дискусій на VI Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», що відбудеться за підтримки Держінвестпроекту в Харкові 5 вересня 2014 року.

джерело:  kmu.gov.ua

Презентовано аналітичний звіт "Організація та проведення громадського моніторингу якості електронних сервісів Центрів надання адміністративних послуг" 14.08.2014 Презентовано аналітичний звіт "Організація та проведення громадського моніторингу якості електронних сервісів Центрів надання адміністративних послуг"
Асоціація органів місцевого самоврядування «Міста електронного врядування України» у травні – липні 2014 року за підтримки Ініціативи «Відкрите Врядування: тестування інструментів впливу на владу» організувала та провела «Моніторинг якості електронних сервісів Центрів надання адміністративних послуг».

джерело:  nc.gov.ua

Єдина електронна база лікарняних з’явиться в Україні за 4 роки 14.08.2014 Єдина електронна база лікарняних з’явиться в Україні за 4 роки
Єдина електронна база листків непрацездатності є дуже корисною та необхідною системою для України, оскільки вона дозволить не лише боротися з корупцією, але й значно полегшить діагностику пацієнтів. Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я України.

джерело:  http://www.unn.com.ua

14 грядущих реформ IT-отрасли от Дмитрия Шимкива 14.08.2014 14 грядущих реформ IT-отрасли от Дмитрия Шимкива
Вчера на брифинге замглавы администрации президента Дмитрий Шимкив и министр экономического развития Павел Шеремета представили интернет-платформу easybusiness.in.ua. На ней будут отображаться задачи, над которыми в данный момент работает команда президента, отвечающая за реформы. Отдельный раздел на сайте посвящен IT-отрасли, сейчас там уже есть 14 направлений, по которым в ближайшее время ожидаются изменения. Среди приоритетных задач — внедрение 3G, электронного документооборота, разрешение открывать компании и банковские счета за рубежом, отмена лицензий на электронные деньги, запрет изъятия сервров и другое.

джерело:  http://ain.ua

В Украине появилась карта стартапов и ИТ-компаний 14.08.2014 В Украине появилась карта стартапов и ИТ-компаний
В Украине запущен проект Mappedinua – карта украинских стартапов, бизнес-акселераторов, ИТ-компаний, веб-студий, коворкинговых пространств, венчурных фондов и т.д. Как сообщает IT Expert, карта работает по принципу краудсорсинга, когда каждый участник рынка может зарегистрироваться и нанести на карту свой проект.

джерело:  http://itvesti.com.ua


Новости 81 - 90 из 1129
Начало | Пред. | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 | След. | Конец Все


Яндекс.Метрика google catalog