Ціна держави: популярна економіка
Новини е-урядування  

Ціна держави: популярна економіка 10.09.2014

Ціна держави: популярна економіка

Презентували інструмент для обізнаних платників податків – сайт http://costua.com. Завдяки ньому дізнаєтесь як ваші податки фінансують освіту, медицину, безпеку, армію та інші сфери.

Чому це важливо? Людина, яка порахувала свої податки, не захоче давати хабарі у лікарнях та школах, адже вона точно знає, що вже заплатила за медичні (в середньому, 1,6 тис. грн/рік) та освітні послуги (в середньому, 2,8 тис. грн/рік). А якщо в лікарні або школі їй скажуть, що цих грошей там і близько не бачили, то вона не полінується вимагати пояснень від свого депутата.

Найбліжчим часом на сайті з’явиться пенсійний калькулятор (порахувати свої пенсійні накопичування) та емулятор бюджету (самому сформувати статті витрат).

Також хочемо подякувати за участь у запуску проекту нашим партнерам і друзям: Європейська Комісія, Фонд Східна Європа, Pact, USAID, UNITER, Open Society Foundation, Центр UA, Реанімаційний проект реформ, візійний проект "Нова країна", LB.ua.

Друзі, порахуйте свої податки (http://costua.com/calculator/), розкажіть про наш проект своїм знайомим та ставайте частиною руху обізнаних платників податків (про це детальніше розкажемо окремо).Возврат к списку Яндекс.Метрика google catalog